KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15763197

nr 1576 3197

Lars Vidlund

(f. 1920), Sverige

Oljemålning, "Husgavlar". Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 41x49 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 6 november 2023
kl 19:31:01